Maty do masażu “Ortek”: informacje dla klientów hurtowych

Czy klienci kupują maty do masażu?

W ciągu ostatnich kilku lat pytania o maty do masażu zadawane zarówno w Internecie, jak i sklepach stacjonarnych stały się coraz bardziej popularne. Ludzie z różnych krajów szukają mat do masażu, treningu, profilaktyki lub leczenia płaskostopia i innych deformacji stóp, integracji sensorycznej i po prostu uzyskania przyjemnego odczucia w stopach oraz łagodzenia zmęczenia.

Maty ortopedyczne są polecane przez lekarzy. Klienci zostawiają wdzięczne opinie o takich produktach i dzielą się wrażeniami na temat ich wykorzystania z osobami, które znają.

Puzzle ortopedyczne Ortek są produkowane i sprzedawane na Ukrainie od 2016 roku, a od 2021 roku można je także kupić w Europie (ortek.pl, ortek.at), Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

Kto jest zainteresowany hurtowym zakupem mat do masażu?

Sklepy z obuwiem. Zgodnie z naszym doświadczeniem do co 5 pary butów jest sprzedawana mata do masażu. Jest to zatem realna szansa na zwiększenie średniego rachunku.

Sklepy ze sprzętem rehabilitacyjnym i gabinety ortopedyczne. Udowodniono, że maty pomagają w zwalczaniu różnego rodzaju deformacji stóp. Każdy ortopeda lub chirurg potwierdzi, jak korzystne jest chodzenie po nierównych powierzchniach, szczególnie w przypadku dzieci.

Sklepy z towarami dla dzieci. Rodzice chętnie kupują zabawkę, która dodatkowo jest bardzo korzystna dla dziecka i może być wykorzystywana przez wiele lat. Ponadto mata Ortek ma nasycone kolorowy i po rozłożeniu przyciąga uwagę dziecka.

Sklepy internetowe. Mata do masażu - to produkt prosty i łatwy w wykorzystaniu, całkowicie zgodny z pokazanym na zdjęciach. Kupujący dokładnie wie, co otrzyma po złożeniu zamówienia. Dodatkowo produkt jest trwały, nie pęka podczas użytkowania, dlatego zwroty występują bardzo rzadko.

Żłobki i centra rozwoju. Oprócz jednorazowego zbiorczego zamówienia mat dla grup w przedszkolach i innych ośrodkach edukacyjnych, takie instytucje sprzedają również rodzicom zestawy puzzli do ćwiczeń w domu.

Wielu początkujących przedsiębiorców otwiera swój biznes skupiając się wyłącznie na sprzedaży szerokiej gamy towarów Ortek, ponieważ wejście w tę niszę nie wymaga dużych inwestycji, a polityka cenowa umożliwia szybkie odzyskanie inwestycji i uzyskanie zysków.

Jesteśmy bezpośrednim dostawcą producenta

“Olvi" Sp. z o.o. - producent mat do masażu "Ortek". Ściśle przestrzegamy gwarancji. Każda partia produktu jest sprawdzana, a więc ograniczamy do minimum możliwość wystąpienia różnego rodzaju wad. Nasza firma stale rozwija swój produkt: dodajemy nowe elementy, ulepszamy istniejące, poszerzamy wybór kolorów, a od 2021 roku rozpoczęliśmy pracę z nowymi surowcami wysokiej jakości, które spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa UE.

Nowy surowiec umożliwia produkcję elastycznych, ale trwałych puzzli o przyjemnej półmatowej powierzchni, równych i dobrze połączonych, a jednocześnie bezpiecznych i hipoalergicznych. Towar posiada certyfikaty sanitarno-higieniczne wydane przez Ministerstwo Zdrowia Ukrainy.

Każdy pracownik naszej firmy ma w domu matę do masażu Ortek. Ćwiczą na nich nasze dzieci, a także chętnie chodzą po nich dorośli. Możemy szczerze polecić ten produkt do użytku.

Film ułatwiający sprzedaż

Dla wygody naszych klientów i pomocy w reklamie wykonaliśmy film z ćwiczeniami na puzzlach ortopedycznych w języku polskim, ukraińskim, rosyjskim, angielskim i niemieckim.

Zapraszamy do współpracy!

Bardzo łatwo i przyjemnie jest sprzedać produkt, który przynosi kupującemu oczywiste korzyści.